+48 668011706
LINGO KIDS
LINGO-PREP MATURA
KURSY DLA FIRM
LINGO-TEENS
LINGO-ADULTS
WARSZTATY PLASTYCZNE

LINGO-TEAM

Marta_przewlocka

Marta Przewłocka

Od najmłodszych lat byłam pewna, że w życiu będę zajmować się językiem angielskim. Mam takie szczęście, że praca jest moją pasją, dzięki czemu wkładam w nią całą siebie. Szczególnie bliska jest mi literatura angielska i amerykańska.

Ada_pasek

Ada Pasek

Już od najmłodszych lat interesowałam się Stanami Zjednoczonymi - ich geografią, kulturą, ponadczasowymi wartościami i ludźmi. Zainteresowanie z czasem przerodziło się w ogromną fascynację, która zainspirowała mnie do podjęcia decyzji o rozpoczęciu studiów na kierunku filologia angielska. Studia licencjackie i magisterskie zaszczepiły we mnie jeszcze większą ciekawość odkrywania tego nietuzinkowego kraju, a także w dużej mierze zmotywowały do wielokrotnego odwiedzenia Ameryki i poznawania jej „od podszewki”. W szczególności bliska mojemu sercu jest kultura Stanów Zjednoczonych, choć interesuję się również literaturą etniczną. Cieszę się, że wszelką wiedzę oraz doświadczenie, zdobyte podczas studiów oraz moich wyjazdów, mogę przekazywać swoim uczniom. W wolnych chwilach poświęcam się również mojej drugiej pasji, kynologii, szerząc wiedzę na temat psów oraz biorąc udział w wystawach psów rasowych ze swoimi nowofundlandami. 

Anna_Bendrat

Anna Bendrat

W sierpniu 2008 roku zamieszkaliśmy w dzielnicy Szerokie, a już we wrześniu progi Lingolandu przekroczyli nasi pierwsi uczniowie. I to oni 10 lat później, w 2018 roku, zdawali z nami maturę... Dla mnie szkoła to duża część mojego życia, uczenie to moja pasja od zawsze - it runs in the family - jestem trzecim pokoleniem nauczycieli w mojej rodzinie (a mówią, że człowiek uczy się na cudzych błędach :) Moją drugą fascynacją jest Ameryka - kraj, ludzie, filozofia, literatura - o niej opowiadam moim studentom na uczelni. Ale to Szerokie jest moją małą ojczyzną i to tu czuję się najlepiej. Myślę globalnie, ale działam lokalnie - odwiedźcie nas, jeśli wam również bliska jest ta dewiza. Zapraszam was serdecznie Drodzy Sąsiedzi!

LINGO KIDS